Drążarki

Profesjonalne drążarki wgłębne i drutowe

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji z uwzględnieniem drążarek wgłębnych raz drutowych. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje pozwalają nam zagwarantować pełen profesjonalizm i najlepszą jakość realizacji zleceń z użyciem technik elektroerozyjnych. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy komponenty i materiały. Stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym drążarka drutowa czy wgłębna nadaje się znakomicie i efektywnie do naszych produkcji podnosząc ich wydajność.

Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszynowym w połączeniu z izbą pomiarową, co sprawia, że jesteśmy świetnie przygotowani do dokonywania wszelkich możliwych pomiarów części i zespołów maszyn. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką realizację zleceń. Służymy ponadto fachowym wsparciem i doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań w oparciu o wszechstronną wiedzę i szerokie doświadczenie.

Używane przez naszą firmę drążarki wgłębne oraz drutowe to wszechstronne maszyny pozwalające na obróbkę szerokiej gamy materiałów. To inwestycja w najlepszą jakość produkowanych detali i form. Zapewniają stabilną, wydajną pracę sprzyjającą wysokiej precyzji powstałych detali, co przekłada się na wzrost jakości naszych wyrobów. Zastosowanie specjalnych technologii EDM umożliwia uzyskanie dużej dokładności cięcia i obróbki podczas wytwarzania precyzyjnych elementów, bez konieczności wytwarzania dodatkowych naprężeń wewnętrznych w detalu o stabilnych gabarytach. Urządzenia cechują się ponadto dużą uniwersalnością, dzięki czemu mogą być wykorzystywane wszechstronnie. Zaletę drążarek stanowi możliwość wykonywania cięć w wielu płaszczyznach i drążenia skomplikowanych kształtów. Urządzenia bez trudu przecinają twarde materiały i drążą najtwardsze materiały stanowiąc obróbkę końcową.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z różnych dziedzin i gałęzi przemysłu. Wyposażenie naszej Narzędziowni w tego typu maszyny poszerza zakres naszych usług i stawia Narzędziownię Łucznik w czołówce narzędziowni pod względem wyposażenia.